Home / Web Tasarım / r10.net, Giriş Sorunları, r10 Girilmiyor, r10 Hacklendi, r10 kapatıldı, r10 kapandı, database çöktü,

r10.net, Giriş Sorunları, r10 Girilmiyor, r10 Hacklendi, r10 kapatıldı, r10 kapandı, database çöktü,

Merhaba dostlar. Herkes gibi sizde merak ediyorsunuz değil mi? Türkiye’nin en işlek forumlarından r10‘a neden girilemediğini. Hatta giriş yapmaya çalıştığınızda şifrenizin hata verip acaba çalındı mı seslerinizi duyar gibi oluyorum. Her sabah olduğu gibi bende kalktım iş yerime geldim ve r10 gireyim dedim. Bir gariplik var çünkü girmiyor. Neyse lafı fazla uzatmayalım hemen araştırdım neymiş sorun. Karşıma çıkan cevaplar güzeldi. Bir çoğu yeni bri güncelleme ile ilgili idi diğerleri ise r10‘un hacklendiği yönünde idi. Yok user dataları silinmiş, yok hacklenmiş, yok bilmem ne olmuş. Olan biten tek şey r10 sisteminin güncelleniyor olması. Ayrıca üyelikler silinme gibi bir durum söz konusu olsa hemen radore aranır bir önceki yedek yüklenir ve devam edilir. Yedek almayacak kadar küçük bir forum değil sonuçta. Sms sistemi güncellemesi diye aldığımız duyum umarım olumlu gelişir ve sonuçlanır. Ticaret yapanlar sabırsızlıkla bekliyor forum açılsa da girsek diye. R10 giriş sorunu bir süre sonra düzelecektir. R10.net sandığımız kadar küçük bir yapılanma değil. Üyeliklere girilmiyor ayrıca üye isimleri de görünmüyor.

Kısa süre içerisinde düzeltileceğinden emin olabildiğim sınırlı sayıda platformdan biri, umuyorum ki tekrar eski sorunsuz haliyle karşımıza çıkacaktır.