• Pozitif iş sağlığı güvenliği, Çevre, Enerji eğitim kurumu hakkında.

  Tekrar ama sinirli bir Merhaba diyorum.

  Hepimizin şu sıralar peşinde olduğu, piyasa araştırması yaptigi, merakla soruşturmada bulunduğu bu iş güvenliği uzmanlığı hakkında bilgi almaya gittiğim işletme hakkındaki görüşlerimi paylaşmak iisterim müsadeniz olursa.

  Bir meraklı musteri kıvamında bilgi almaya çalışırken sürekli biz verir eğitimi geçeriz, sonra başımızı agritiyorsunuz modunda aldigim cevaplar sonrasında bu yazıyı yazmaya karar verdim.

  Tamamen kişisel blog aadresimde tamamen kişisel görüşlerimi paylaşıyorum, herhangi bir art niyet veya kötüleme amacı gudulmemektedir.

  Nasıl bir ÖSYM sınavına girmeden önce bir öğrenci calisir, ogrenir, kendine hedef koyar, bir üniversite belirler kafasinda, bu amaçla destek edinmek için dershaneye gider, bu iş içerisinde de aynı konumda kursa nişanlım ile yazılıp sertifikayı almak, kendimize is sahası yaratmak amacıyla görüşme niyetindeyim.

  Ancak, karşımdaki beyefendi umursamaz tavırları ile, yaptığı telefon gorusmeleri, yan odalarda dolaşarak git görüşmek istemiyorum hissiyatını benimsenmesi çabası, verdiği cevaplar ile ben is sahasını bilmem, devlet bunu zorunlu kılıyor biz olmadan sınava öyle ders notları kullanıp çalışıp giremezsin, elin mahkum, niyetin varsa olay bu derecesine ilgilenmez tavırları ile olaydan önce karşılaşılması gereken son insan olduğunu açıkça ortaya koymaktadır.

  Eğer niyetiniz var ise ve hala niyetli kalmayi planlıyorsaniz şiddetle yolunuzu başka bir yöne çevirmenizi üstüne başa başa vurgulamak isterim.

  Seçim sizin tabiki, ben elde etmiş olduğum deneyimi sürekli olarak paylaşım yaptığım blog sever aarkadaşlarıma iletiyorum, keşke daha iyi bir karşılaşma ve diyalog deneyimi elde etmiş olsaydım da güzel cümleler ile donatabilseydim bu ufak yazimi, ama malesef diyorum.

  Keyifli, daha insancıl günler diliyorum.

   

Leave a reply