• PowerBreathe, yeni nesil solunum!

  Nedir POWERBreathe? Nefes sorunu çeken yaşlılarda, astım hastalarında kullanılan modelleri olduğu gibi, firmanın sporculara özel ürettiği orta düzey ve üst düzey modelleri de mevcut. Antrenman olarak görülme sebebi ise, POWERBreathe ile “Nefes” antrenmanları yapılıyor. Güçlü bir nefes dayanıklılık, patlayıcı güç için çabuk yorulmayan güçlü bir diyafram ve güçlü bir nefese kim sahip olmak istemez ki?

  Aktif nefes almada boyun kasları ve göğüs kafesi kasları diyaframla birlikte kasılarak göğüs kafesini yukarı doğru çekip ciğerlerin şişmesini (nefes alma, inspirasyon) sağlarlar. Aktif nefes verirken ise diyaframın gevşemesinin yanı sıra, göğüs kafesi kasları göğüs kafesini aşağı çekerek daraltırken, karın kasları da kasılarak karın içi organlarını içeri, diyafram ve akciğerleri ise yukarı doğru iterek nefes verilmesini (ekspirasyon) sağlarlar.

  PowerBreathe solunum sırasında devreye girerek direnç prensibiyle kaslarınızı kuvvetlendirerek hem aldığınız solunum hacminin arttırılmasını, hem de daha verimli bir solunum gerçekleştirilmesini sağlar.

  Konu ile ilgili olarak önceki yazımıza buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

  Dünya genelinde profesyonel spor dallarında oldukça yaygın olarak kullanılan POWERBreathe ile Türkiye’nin tanışma vakti geç de olsa geldi.

  Ülkemizde Powerbreathe ürünlerinin yasal distribütörü CanMed Medikal A.Ş. olarak bellirlenmiştir.

  İletişim için bilgiler:

  Websitesi: www.canmedticaret.com

  Telefon: 0 312 433 94 74

  Ayrıca yasal distribütör olarak faaliyet gösteren firmanın ürüne özel detaylı tanıtımların yapıldığı bir internet sitesi de mevcut, buradan inceleyebilirsiniz.

  İnternet Adresi: www.powerbreathetr.com

  Lütfen farklı firmalar aracılığı ile satın alma işlemi yapıyorsanız bile resmi dağıtıcı olan CanMed Medikal ile iletişime geçmeden ürünü teslim almayınız.

  Buyrun İngiltere kaynaklı firmanın kendisine ait olan web sitesinde gerekli detaylar belirtilmiştir:

  http://www.powerbreathe.com/where-to-buy?country=TR

  Ürün ile ilgili olarak PowerBreathe Tanıtım Videosu’na göz atabilirsiniz, sizler için Türkçe altyazı ile hazırlanmıştır.

  Buyrun:

Leave a reply