• POWERbreathe K3, Power Breathe Türkiye

  POWERbreathe K3

  Yeni, gelişmiş bir İnspiratuar kas geliştirici ile sizlerleyiz. POWERbreathe K3’ün daha önceki versiyonlarına göre çok daha gelişmiş bir solunum egzersizi aleti sizlerle buluşmak için hazır. Solunum yetmezliği, astım, ve spor seven insanlar için en ideal aletlerden biri POWERbreathe K3’dür.

  Peki Neden POWERbreathe K3 ?

  Bir İnspiratuar kas geliştirici ve iyileştirici cihaz için en iyi özelliklere sahip aletlerden birisidir. Herkes için uygun ve kullanılabilir yapıya sahiptir. İnsanlarda oluşan nefes problemlerini tamamen ortadan kaldırabilir. Taşımaya elverişli ve kullanımı çok basittir. Şarj edilebilir yapı, ve her yanı ile ergonomik bir yapıya sahiptir. Cihazın üstünde küçük basit bir LCD ekran bulunmaktadır. Bu ekran ile daha önce yaptığınız egzersizi görebilir, menüler arasında dolaşabilirsiniz. Cihazda 4 farklı mod bulunmaktadır. Eğitim Modu, Isınma Modu, Soğuma Modu, Relax Modu. Bu modlarıda LCD menü aracılığıyla değiştirebilirsiniz. Ayrıca   Inspiratuar kas gücünü % olarak izleyebilir ve ne kadar geliştiğini gözlemleyebilirsiniz. Bunları grafik olarak izleyebilir, bunların yanında akciğer hacminizi de LCD ekran ile öğrenebilirsiniz.

  Cihaz sizlere şarj standı, eğitim videoları için 35 dakikalık bir dvd, 4 adet temiz başlık ve bir çok ek ile gönderilecektir. Cihaz 16 yaşından küçükler için gözlem altında kullanılabilir. Sizde spor meraklısıysanız, astımınız veya tıbbi nefes problemleriniz varsa, veya günlük yaşantınızda çok fazla bunalıp nefes alamıyorsanız bu cihazı deneyebilirsiniz.

  Ülkemizde Powerbreathe ürünlerinin yasal distribütörü CanMed Medikal A.Ş. olarak bellirlenmiştir.

  İletişim için bilgiler:

  Websitesi: www.canmedticaret.com

  Telefon: 0 312 433 94 74

  Ayrıca yasal distribütör olarak faaliyet gösteren firmanın ürüne özel detaylı tanıtımların yapıldığı bir internet sitesi de mevcut, buradan inceleyebilirsiniz.

  İnternet Adresi: www.powerbreathetr.com

  Lütfen farklı firmalar aracılığı ile satın alma işlemi yapıyorsanız bile resmi dağıtıcı olan CanMed Medikal ile iletişime geçmeden ürünü teslim almayınız.

Leave a reply