• Power Breathe K5, Power Breathe Türkiye

  Powerbreathe K5 Nedir ?

  Özel olarak üretilmiş diyafram ve göğüs kafesi kaslarını geliştirmek için, yani nefes kaslarını güçlendirmek için kullanılan bir alettir. Bu cihaz astım hastaları, nefes zorluğu çekenler tarafından kullanılmalıdır. Ayrı olarak belirtmek istiyorum, sporcular için en ideal cihazlardan birisidir. Spor yaparken nefes almakta zorlanma, tıkanma gibi durumlara birebir aletlerden birisidir. Powerbreathe serisinin en gelişmiş özelliklerine sahip cihaz Powerbreathe K5’dir.

  Neden Powerbreathe K5 Kullanılmalıdır ?

  İnsan hayatında solunumun çok büyük bir önemi vardır. Solunumu güçlendirmek ve daha rahat nefes almak için kullanılabilecek en iyi cihaz Powerbreathe K5’dir. Bunun yanında sporcu veya spora meraklıysanız almanız gereken ilk aletlerden biride budur. Çünkü sporda gereken en önemli şey düzgün ve güçlü bir solunum sistemidir. Powerbreathe K5 ile solunum sisteminizi güçlendirebilir ve daha rahat spor yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra tıbbi solunum hastalarına da iyi gelebilecek aletlerden birisidir.

  Cihazın özelliklerine gelecek olursak, LCD ekran, kavranabilir bir yapı ve ağız bölümü bulunmaktadır. Üstelik LCD ekranın pek çok özelliği bulunmaktadır. Yaptığınız her çalışmayı takip edebilir, ve grafik bazlı ne kadar ilerleyip güçlendiğinizi görebilirsiniz

  Cihazla beraber sizlere eğitim dvdsi, şarj aletleri çanta gibi pek çok ek cihaz ve aletler gönderilicektir. Powerbreathe K5 sadece tıbbi yetersizlik ve sporcular için değil herkes tarafından kullanılabilir bir cihazdır.

  Ülkemizde Powerbreathe ürünlerinin yasal distribütörü CanMed Medikal A.Ş. olarak bellirlenmiştir.

  İletişim için bilgiler:

  Websitesi: www.canmedticaret.com

  Telefon: 0 312 433 94 74

  Ayrıca yasal distribütör olarak faaliyet gösteren firmanın ürüne özel detaylı tanıtımların yapıldığı bir internet sitesi de mevcut, buradan inceleyebilirsiniz.

  İnternet Adresi: www.powerbreathetr.com

  Lütfen farklı firmalar aracılığı ile satın alma işlemi yapıyorsanız bile resmi dağıtıcı olan CanMed Medikal ile iletişime geçmeden ürünü teslim almayınız.

Leave a reply