• Power Breathe K4, Power Breathe Türkiye

  POWERbreathe K4

  Nefes eğitim cihazlarının en iyisi olan POWERbreathe K4 cihazı satışa sunuldu.

  Peki Nedir Bu POWERbreathe K4?

  Bu cihaz bir tür solunum cihazıdır. Cihaz ile nefes egzersizleri yaparak çok daha rahat bir şekilde solunumunuzu geliştirebilirsiniz. Egzersiz günde 1-2 defa yapılabilir. Sürekli kullanımda birkaç haftada etkisini kendinizde görebilirsiniz. Cihazın hiçbir yan etkisi bulunmamak ile beraber tamamen doğaldır. İnspiratuar Kas Eğitim teknolojisi siz nefesinizi almaya başlar başlamaz cihazı otomatik olarak çalıştıracaktır. Cihazın mükemmel tepki sistemi sayesinde hiç zorlanmadan solunum egzersizi yapabileceksiniz. Sürekli yapıldığında gün, enerji ve sese bile etkisi bulunmaktadır. Cihazın üzerinde bulunan ekranda son 36 egzersizin grafik tablosunu görebilir ve ne kadar ilerlediğinizi izleyebilirsiniz.

  Cihazın diğer özellikleri ise şöyle;

  • Sen ve ben özelliği sayesinde iki kişinin ilerleme durumunu sistemde tutabilir ve ayrı ayrı kullanılabilir. ( hijyen için başlıklar değiştirilmeli)
  • Ağız yeri yıkanabilir ve temizlenebilirdir.
  • Özel olarak eğitimi ekrandan takip edebilir ve ilerleme durumunuzu grafikler sayesinde izleyebilirsiniz.

  Cihazı sizlere gönderirken kullanma kılavuzu, eğitim cdsi, şarj standı gibi bir çok malzeme ile gönderip kullanımınıza sunuyoruz.

  POWERbreathe K4 Cihazı kimler için uygun ve idealdir ?

  Astım, nefes hastalıkları için kullanılabilir olmakla beraber sporcular içinde idealdir. Herkes tarafından kullanılabilir bir cihaz olan POWERbreathe K4’ü spora meraklıysanız kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sadece spor veya tıbbi hastalar için değil herkes için kullanılabilir bir cihazdır. 16 yaşından küçükler gözlem altında kullanmalıdır.

  Ülkemizde Powerbreathe ürünlerinin yasal distribütörü CanMed Medikal A.Ş. olarak bellirlenmiştir.

  İletişim için bilgiler:

  Websitesi: www.canmedticaret.com

  Telefon: 0 312 433 94 74

  Ayrıca yasal distribütör olarak faaliyet gösteren firmanın ürüne özel detaylı tanıtımların yapıldığı bir internet sitesi de mevcut, buradan inceleyebilirsiniz.

  İnternet Adresi: www.powerbreathetr.com

  Lütfen farklı firmalar aracılığı ile satın alma işlemi yapıyorsanız bile resmi dağıtıcı olan CanMed Medikal ile iletişime geçmeden ürünü teslim almayınız.

Leave a reply