• Power Breathe K2, Power Breathe Türkiye

  POWERbreathe serisinin POWERbreathe K2 ikinci ve daha geliştirilmiş cihazı ile karşınızdayız.

  POWERbreathe K2’nin özellikleri ilk serisine göre göz kamaştırıyor. Daha gelişmiş ve performanslı POWERbreathe K2 ile artık İnspiratuar kas eğitiminiz tamamlanacak.

  Basit olarak anlatacak olursak POWERbreathe K2 bir tür nefes ve solunum geliştirici cihazdır. Bu cihaz tıbbi hastalıkları olan insanlar, sporcular ve diğer herkes tarafından kullanılabilir. Cihazın özellikleri muhteşemdir. Şarj edilebilir bir yapı, nefese duyarlı mekanizma (ne zaman nefes alırsanız o zaman çalışır) cihaz üstünde bilgilendirme ve kullanım talimatı veren basit bir ekran, temizlenebilen ağızlık bölümü, ergonomik tutuş için tasarlanmış dış yüzey, ergonomik ağız yapısı için ağız bölümü ve çok daha fazla özelliklere sahip bir cihaz.

  Özellikle son dönemde çok fazla satılan, büyük sporcular tarafından önerilen POWERbreathe K2 serisi  tam size göre olabilir. Cihazla nefesinizi eğitebilir ve çok daha başarılı işler çıkarabilirsiniz.

  Cihazla birlikte gönderilecekler; 35 dakikalık eğitim dvdsi, 4 adet kullanılabilir ağızlık, kullanım kılavuzu, klip bölümü, ve şarj standı sizlere cihazla beraber ulaştırılıcaktır.

  Bir çok sporcu, nefes hastalığı olan insanlar, öğretmenler, antrenörler, hakimler, savcılar ve herkes tarafından kullanılan bu cihaz ile artık nefes almak çok daha kolay olacak. Özellikle spor yaparken bu cihaz sayesinde verimli çalışma oranı %100 artacak ve çok daha rahat bir şekilde spor yapabileceksiniz.

  Ülkemizde Powerbreathe ürünlerinin yasal distribütörü CanMed Medikal A.Ş. olarak bellirlenmiştir.

  İletişim için bilgiler:

  Websitesi: www.canmedticaret.com

  Telefon: 0 312 433 94 74

  Ayrıca yasal distribütör olarak faaliyet gösteren firmanın ürüne özel detaylı tanıtımların yapıldığı bir internet sitesi de mevcut, buradan inceleyebilirsiniz.

  İnternet Adresi: www.powerbreathetr.com

  Lütfen farklı firmalar aracılığı ile satın alma işlemi yapıyorsanız bile resmi dağıtıcı olan CanMed Medikal ile iletişime geçmeden ürünü teslim almayınız.

Leave a reply