Home / Sponsor Yazıları / Pedal Commander nedir, ne işe yarar?

Pedal Commander nedir, ne işe yarar?

Pedal Commander isimli ürün bir gaz tepkime cihazıdır.

Aracınızın elektronik engellerini ortadan kaldırıp ölü devirlerinize hayat katan bir cihaz Pedal Commander, motorunuzun bağırdığı ancak lastiklerinizin yavaş yavaş ilerlediği ilkin gaz tepkimelerinizin hepsini iyileştiren, kalkış, rampa tırmanış ve sollama gibi serilik gerektiren hamlelerinizde aracınızı çok daha farklı bir hale getiren, garantiyi bozmayan, beygir ve tork arttırmayan, yakıtınızı değiştirmeyen, küçük ama etkili bir elektronik üründür. Gaz pedalınızdaki sokete takılır, beyine, motora müdahale etmez, görevi gaz tepkilerinizi düzenlemektir. Aynı aracı çok daha seri veya çok daha sakin kullanmanızı sağlar. Öte yandan sürüş esnasında mod değiştirebilir, dilerseniz kapatıp hiç yokmuş gibi aracınızı orjinal haliyle kullanmanıza olanak verir.

Şu sıralar 650-700TL aralığında satılan ürün yetkili distribütör ismi Vitalen Garage olarak 4 katlı hizmet merkezine Ankara Ostim, Alınteri Bulvarı, Gül 86 Koop. 1/10 adresinde kolayca erişebilirsiniz.

Pedal Commander ile kalkış ve rampalardaki hantallığı giderebilir, güç gerektiren durumlarda vites düşürme sorunundan kurtulabilirsiniz. Fabrikasyon sırasında üretimde uygulanan gecikme süreleri ve aracın tepki verme hantallığını ortadan kaldırıp, gaz potansını daha da yükseltiyor veya düşürüyor. Aynı şekilde aracı bulunduğunuz ortam koşulları (yokuş, offroad, şehir içi vs.) ve ruh halinize göre düzenlemenizi sağlayan 4 ana mod ile birlikte 8 ara mod mevcut, toplam 32 farklı modda sürüş gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünle ilgili ücretsiz test sürüşleri ve 7 gün koşulsuz iade kapsamında değerlendirebileceğiniz %100 müşteri memnuniyeti imkanı mevcuttur. Piyasadaki en üst segment bu gaz tepkime cihazını diğerleriyle karıştırmamanız dileğiyle.. Çok fazla marka şu anda Pedal Commander ismiyle kendi farklı marka ürünlerini insanlara sunmaya başlamış durumda, rezillik diz boyu.

Uzun lafın kısası elektronik gaz pedallı bir aracınız var ise, gidin ücretsiz deneyin, bakın bakalım kendi aracınızda nasıl bir tepki sağlıyor. Denemesi bedava 😉

Gaz tepkime cihazı Pedal Commander için yetkili distribütör adresi: www.pedalcommander.com.tr

0 312 378 06 47 / 0 542 325 25 03 ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Gaz tepkime cihazları ile ilgili detaylı bilgi için: https://www.gaztepkimecihazi.com adresinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Saygılar.

4 Comments

  1. sürekli olarak piyasada çin malı vs diye karalanan ancak hepsinden çok daha kaliteli olduğunu sosyal medya paylaşımlarıyla bile fazlasıyla belli eden ürün. adamlar nereden alırsa alsın bize ne? kaliteli ise, teknik desteğini ve garantisini veriyorsa susmak lazım. sanki hepimiz evimizde bir elektronik ürün üretebiliyoruz da 🙂

    • Karalamalar her zaman yüceltir “ares” nickli arkadaşım, elindeki iPhone’da Made in China yazarken, Samsung’da Taiwan yazıyor; ancak biri Samsung, biri Apple. Bu da Pedal Commander. Nerede yapıldığını sorgulamak tüketiciye düşmez. Düşecekse her şeyi sorgulamak lazım. Ancak Türk malı olması üzerine çalışmaları var diye biliyorum, inşallah yapabilirlerse gurur duyarım şahsen.

      • cenk bey haklısınız, herkes işi yapmaktansa karşıdaki firmayı karalamanın peşinde koşuyor gibi görünüyor; zaten komik duruma düşüyorlar farkında değiller. Bir firma başkası hakkında “yok şu malı, yok bu malı diyorlar, çin malı bu nerede üretildiği belli değil” gibi tüketiciyi de salak yerine koyup kendi işinden ziyade tamamen karşıdakine çamur atıyorsa ticari ahlaktan zaten yoksundur ama müşteriler de aptal değil hepsini görüyor. Müşteri isterse arar firmayı, sorgulamasını yapar, cevabını alır, alamazsa ürünü satın almaz. Bu kadar basit. Ama başka bir firmanın ne haddine, kimsin sen? Biraz akıllı olmak, ticaret öğrenmek gerek 😉

        • Aynen öyle.. Siz anladınız beni 😉 Herkes kendi çöplüğünde kraldır derler. Hazır temayla websitesi yapıyorum, sağdan soldan aldığı paylaşımları dağıtıp sosyal medya uzmanıyım diye gezen zilyon tane insanın olduğu bir platformda (sanal ortam) bu tarz alçakça hareketleri çok görmemek gerek..

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir