Home / Sponsor Yazıları / Bilimsel takı ve aksesuar ürünleri Biyoloji Günlüğü raflarında!

Bilimsel takı ve aksesuar ürünleri Biyoloji Günlüğü raflarında!

Merhaba arkadaşlar,

Takipçilerim rahatlıkla hatırlar, üniversite yıllarımda başlatmış olduğum ve yaklaşık 5 senedir sürdürdüğüm Biyoloji Günlüğü projesinde ekip arkadaşlarımın ve eşimin de desteği ile birlikte bir bilim dükkanı oluşturma kararı aldık.

Bilim Dükkanı, Bilimsel Kupa Tasarımmları
Bilim Dükkanı, Bilimsel Kupa Tasarımmları

Hanimkizim.com adresinde ilkin çalışmalarını yürüttüğümüz ve bilimsel öğelere hiçbir reklam çalışması yapmadan kendiliğinden gelen bir talep olduğunu görünce vitrinimizi oluşturmaya ve bilimsel takılar başta olmak üzere kupa ve tişört tasarımlarımızda da Biyolojik öğeler ağırlıklı olmak üzere bilimsel tasarımlara yer vermek istedik.

Bilim Dükkanı, Bilimsel Takılar
Bilim Dükkanı, Bilimsel Takılar

Henüz sabit kullanıcılarımızın göremediği ancak arka planda çalışmalarının devam ettiği Bilim Dükkanı projemiz, Biyoloji Günlüğü projesinin altında keyifle çalışmalarına devam ediyor.

Bilim sever dostlarımıza hemen hemen maliyetine, belki de bazı ürünlerde zararına olacak şekilde satışlarımızı gerçekleştirmeyi planladığımız, Sanal Pos, Kredi Kartı, EFT/Havale gibi yöntemlerle ödeme yaparak MNG kargo ile çok cüzzi bir ücrete anlaşma dahilinde sahip olabileceğiniz ürünler için mutlaka bilimsel ürünlerin bulunduğu bilim dükkanı sekmemizi gözden geçirmeyi ihmal etmeyiniz.

Biyoloji Günlüğü çalışıyor, bu vitrin ve satış faaliyeti ile birlikte projemiz için planlanan video çalışmalarımız ve hızlı web barınma hizmetleri gibi giderlerimizi de karşılamayı planlıyoruz, şimdiden iyi niyetiniz ve gönülden desteğiniz için teşekkürler!

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir