Home / Sponsor Yazıları / Bilimsel aksesuar ve tasarımlar ile Hanımkızım hizmetinizde!

Bilimsel aksesuar ve tasarımlar ile Hanımkızım hizmetinizde!

Bilim sever bir karakter olarak yüksek lisans eğitimi sırasında fikir bazında dile getirdiğim ancak çok zor gözüyle bakılan projenin adım attığını görmek, yıllar sonra hayata geçirmek ve bu projede eşimin de desteğiyle keyifle yürüyebilmenin verdiği mutluluk gerçekten paha biçilemez!

Hanım Kızım isimli projemizde bir çok başlık değişti, fikirler değişti, neler alıp, neler satmayı planladık inanamazsınız.. Adından da anlaşılabileceği üzere el işleri, örgüler, alçı kalıplar, kokulu sabunlar, dikişler, nakışlar.. Sonra aynı hanede yaşayan karı koca iki biyolog olarak düşündük ki, Biyoloji Günlüğü projesinde yaptığımız paylaşımlarda bilimsel tutarlılık gösteren tasarım ve öğeler inanılmaz talep görüyor, neden böyle bir konuda ilerleyip hem dikkat çekelim, hem bilimselliği destekleyelim, hem de proje maddi anlamda değer bulmasın?

Ve yaptık!

www.hanimkizim.com adresinde net bir şekilde odağımız bilimsel öğeler, bilimsel tasarımlar, takılar, DNA kolyeleri, molekül tasarıma sahip küpeler, börtü böcek aksesuarları.. Hepsine bütçemiz elverdiğince stoklarımızda yer vermeye çalışıyoruz, tabi maddi olarak şu anda ilk adımlarda külfetli ve meşakatli bir işlem, uzakdoğudan gelen malzemelerin birçoğu kalitesiz diye eleniyor, çöpe atılıyor.. Çünkü kendi kullanamayacağımız ürünleri satışa koymamaya özen gösteriyoruz, eşim de bu konuda inanılmaz özverili bir şekilde kandırmaya çalışsam da inatla çöpe fırlatıyor ürünleri..

Sonra düşündüm ki olması gereken zaten bu, biz kullanmıyorsak kimse kullanmamalı, hele ki bunu hiç bir şekilde satışa sunmamalıyız.

Kısa ve öz, Hanım Kızım isimli projeye www.hanimkizim.com adresinde yeni bir çok öğe ile birlikte bilim sever karakterlerin ilgi odağı olması konusunda adım atıyoruz, sizlerin de desteğini bekliyor olacağız. Takipte kalmanız dileğiyle.

Not olarak ekleyeyim, sistem SSL sertifikasıyla güvenli alışverişe açıktır, kredi kartınızla ve 3D Secure sms tanımlama sistemiyle son teknoloji güvenlik optimizasyonuyla desteklenmektedir, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Saygılar.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir